Mezoterapia igłowa – terapia łysienia

Terapia łysienia – mezoterapia owłosionej skóry głowy

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA  z mgr. Kosmetologii ze specjalizacją trychologiczną – po wcześniejszym umówieniu terminu.

Terapia trychologiczna – polecana jest osobą borykającym się z problemem wypadania włosów oraz łysieniem, a także jako profilaktyka tych dolegliwości. Wskazaniem do terapii skóry głowy jest zahamowanie wypadania włosów na skutek mało zróżnicowanej i ubogiej diety, hormonów czy stresu, a także stymulacja wzrostu nowych włosów. Mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy polecana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Mezoterapia igłowa – to metoda podawania małych depozytów koktajlu w obszar skóry właściwej owłosionej skóry głowy za pomocą  śródskórnej iniekcji aktywnego preparatu pobudzającego krążenie, odżywiającego macierz włosa i wspomagającego jego wzrost. Preparaty przeznaczone do iniekcji skóry głowy przywracają włosom witalność, odżywiają i regenerują cebulki włosowe. Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do nasilenia porostu włosów, wzmocnienia ich struktury, oraz usprawnienia  mikrokrążenia, co zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów. Jest szczególnie polecany dla mężczyzn: w leczeniu nie-androgennego łysienia, do naprawy włosów przedwcześnie uszkodzonych przez niekorzystne czynniki, aby stymulować wzrost włosów i poprawić kondycję skóry głowy. U kobiet – w przypadku wypadania włosów, w walce z łupieżem, w terapii cienkich lub osłabionych włosów.

Zabieg mezoterapii doskonale uzupełnia terapia leczniczymi mikroprądami darsonvala. Wytwarzany podczas zabiegu ozon (O3) przyśpiesza przemianę materii w tkance skórnej, niweluje bakterie w efekcie silnie przeciwdziała łojotokowi i wypadaniu włosów oraz zamyka ich łuski.

Efektem zabiegu jest zahamowanie wypadania włosów, wzmocnienie, nawilżenie i odżywienie włosów, pobudzenie uśpionych cebulek do wzrostu nowych włosów, oraz widoczny odrost łysiny.

Jeden zabieg mezoterapii igłowej trwa ok. 60 min. (+20 min. znieczulenie powierzchniowe – zmniejsza dyskomfort zabiegu nawet o 99%). Zalecane jest rozpoczęcie terapii od „serii uderzeniowej” ok.10 zabiegów w odstępach co 7-10 dni. Następnie po skończonej kuracji należy wykonywać zabieg przypominający co 3-4 miesiące w celu utrwalenia efektu.

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology. DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Docenili go lekarze dermatolodzy, przyznając dwukrotnie nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej 2017” oraz “Perła Dermatologii Estetycznej 2019”

TYLKO 4 SESJE CO 2 TYGODNIE! 

Pierwszy na świecie preparat do peptydowej terapii nadmiernej utraty włosów.

DR.CYJ Hair Filler:

 • powstrzymuje wypadanie włosów
 • skuteczny w walce z alopecją
 • przyspiesza odrost włosów
 • pogrubia i zagęszcza włosy
 • pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
 • rewitalizuje mieszki włosowe
 • pielęgnuje skórę głowy
 • wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Dr.Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Korzyści ze stosowanie Hair Fillera to: Optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych. Bardzo dogodna forma strzykawki gotowej do użycia. Miękka formuła – łatwa w podawaniu. Minimalna bolesność zabiegu. Krótki czas zabiegu – wysoko stężony preparat peptydowy.

Składniki aktywne:

 • Kwas hialuronowy (0,7%),Peptydy biomimetyczne: Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10.
 • Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11;Oktapeptyd-2 – Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych. zahamowanie apoptozy stymulacja wzrostu włosa
 • Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28 – Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt, pobudzenie komórek macierzystych, namnażanie keratynocytów
 • Oligopeptyd-54 Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie, zatrzymanie wypadania włosów
 • Oligopeptyd-71 Przywrócenie pigmentacji włosów, formowanie nowych włosów

Zalecenia po zabiegu:

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. kosmetolog podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Skutki uboczne zabiegu:

Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Efekty zabiegu:

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • kobiety w ciąży i w okresie laktacji
 • dzieci i nieletni poniżej 18 r. życia
 • uczulenie na którykolwiek ze składników
 • zmiany skórne, choroby skóry
 • infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami
 • przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 • terapia sterydowa
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroby reumatyczne
 • powtarzające się anginy
 • zapalenie wsierdzia.
Cena zabiegu Dr CYJ:

Cena zabiegu to 750 zł

Do zabiegu używane są różne preparaty zróżnicowane cenowo.