MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna

estGen – inżynieria tkankowa

estGen – inżynieria tkankowa

Preparaty estGen – wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulacją stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

Piercing

Piercing

Piercing – to zabieg, który ma na celu wyrażenie osobowości, podkreślenie charakteru albo buntu wobec otaczającej rzeczywistości. Oryginalne kolczyki o niebanalnych kształtach mają na celu akcentowanie przekłutych miejsc. Piercing cieszy się popularnością szczególnie wśród ludzi młodych, choć i to już nie stanowi reguły. Do wykonywania piercingu niezbędne będą: wenflon, szczypce do piercingu, inne akcesoria i koczyki do:

LINERASE – bioaktywny atelokolagen

LINERASE – bioaktywny atelokolagen

LINERASE – Bioaktywny atelokolagen jako biostymulator tkankowy.

Na rynku pojawiła się III generacja atelokolagenu LINERASE, dzięki któremu kosmetologia estetyczna otworzyła nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek. Terapia regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry:

WYPEŁNIACZ HA - wolumetria

WYPEŁNIACZ HA - wolumetria

WYPEŁNIACZ HA – STOSOWANY JEST DO ZABIEGÓW WOLUMETRYCZNYCH KTÓRE PRZYWRACAJĄ NATURALNĄ OBJĘTOŚĆ W TYCH OKOLICACH, W KTÓRYCH NAJINTENSYWNIEJ DOCHODZI DO ZMNIEJSZENIA SIĘ ILOŚCI TKANKI TŁUSZCZOWEJ.

AQUASHINE

AQUASHINE

AQUASHINE  – TO KOMPLEKSOWE ODMŁODZENIE SKÓRY W TRZECH ODSŁONACH.

ZABIEGI DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ MEZOTERAPIA ALE JESZCZE NIE POTRZEBUJĄ WYPEŁNIACZA.

INTRAcel™

INTRAcel™

INTRAcel™ – MONOPOLARNY SYSTEM FRAKCYJNY MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ RF – jest urządzeniem medycznym, który pozwala pracować na parametrach nieosiągalnych dotychczas na innych urządzeniach tego typu.

Strefa męska

Strefa męska

STREFA MĘSKA – nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. W obecnych czasach zdrowa skóra twarzy i ciała, czyste i błyszczące włosy, zadbane dłonie i stopy to norma. Wielu panów walczy z oznakami starzenia się skóry oraz dąży do uzyskania świetnej sylwetki. W naszym  salonie kosmetologii estetycznej, każdy zabieg dobrze jest przemyślany i dobrany pod kątem działania i skuteczności  wobec problemów z jakimi zmagają i zgłaszają się nasi Klienci. Dlatego też każdy zabieg zalecany i przeznaczony dla obu płci. 

Likwidacja podwójnego podbródka

Likwidacja podwójnego podbródka

Podwójny podbródek – to często spotykany defekt estetyczny występujący w każdym wieku, bywa powodem kompleksów obu płci. Nieestetyczna fałdka dodaje lat oraz sprawia, że twarz traci na atrakcyjności. 

Lipodystrofia – cellulit

Lipodystrofia – cellulit

Lipodystrofia – to choroba tkanki podskórnej, spowodowana zachwianiem proporcji między tkanką łączną a tłuszczową, czyli zmiany w tkance podskórnej polegające na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej. Jest to przewlekłe zaburzenie procesów przemiany w tkance tłuszczowej. Istnieją dwa rodzaje cellulitu:

Terapia łysienia -  Dr.Cyj Hair Filler

Terapia łysienia -  Dr.Cyj Hair Filler

Następna strona

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA