MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Laseroterapia CLEARLIFT – LASEROWE ODMŁODZENIE SKÓRY

CLEARLIFT – LASEROWE ODMŁODZENIE SKÓRY

CLEARLIFT – LASEROWE ODMŁODZENIE SKÓRY

Laser ClearLift to jedno z najbardziej efektywnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń do głębokiej regeneracji i odmładzania skóry. Zabieg z jego użyciem można śmiało przyrównać do tradycyjnego liftingu, jednak ze względu na specyfikę I BEZPIECZEŃSTWO oddziaływania lasera na obszar zabiegowy – jest to lifting nowej generacji!
ClearLitf zapewnia intensywną rewitalizację oraz ujędrnienie i zagęszczenie skóry w sposób zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny. Dlatego metoda ta stanowi niekwestionowaną alternatywę dla wszelkich zabiegów chirurgicznych, które mogą wiązać się z ryzykiem powikłań czy długim okresem rekonwalescencji. W przypadku tego lasera, nie ma o tym mowy! ClearLift stymuluje skórę właściwą mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, dzięki czemu nie narusza naskórka i po zabiegu – szybko i swobodnie można powrócić do codziennych aktywności. Frakcyjna technika stymulacji, która nie powoduje ablacji skóry czyli przerwania ciągłości naskórka, stanowi szczególną cechę zabiegu i sprawia, że w przypadku ClearLift możliwy jest spektakularny lifting skóry, bez skalpela i bez dyskomfortu.

DZIAŁANIA:

ClearLift to urządzenie inteligentne, które w sposób w pełni kontrolowany i niegroźny dla zdrowia, uszkadza skórę, tworząc niewielkie ogniska zapalne, które inicjując proces gojenia, stymulują produkcję pierwiastka młodości czyli kolagenu, a także elastyny. Tym samym, skóra staje się bardziej jędrna i napięta, a wizualnie – wyraźnie młodnieje. Wymienne końcówki lasera, umożliwiają oddziaływanie na obszar zabiegowy na różnej głębokości. Dzięki temu, w trakcie jednego zabiegu, można stymulować odbudowę kolagenową na kilku poziomach skóry – w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Terapia jest niebywale skuteczna nie tylko w walce z oznakami upływającego czasu – takimi jak zmarszczki mimiczne, wiotkość skóry czy utrata elastyczności – ale także z rozmaitymi jej mankamentami np. bliznami czy przebarwieniami.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Zabieg z użyciem lasera ClearLitf nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest bardzo komfortowy (dlatego nie ma konieczności stosowania znieczulenia) i bezpieczny dla wrażliwych obszarów takich jak twarz, szyja czy dekolt. Polecamy go dla każdego fototypu skóry. Procedurę laserową z użyciem ClearLift można wykonywać w dowolnej porze roku.

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA