MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Laseroterapia iPixel

iPixel

iPixel – Laserowe remedium na blizny!

iPixel to najnowocześniejsza (najnowsza i najszybsza) forma lasera Er:Yag – kompatybilna z rewolucyjną platformą HARMONY XL PRO. Laser przeznaczony jest do zaawansowanego resurfacingu oraz redukcji różnego rodzaju blizn i nierówności na skórze czy likwidacji zmarszczek. To inteligentny sprzęt, stworzony z myślą o tym, by szybko i skutecznie działać na większe partie ciała, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość i komfort zabiegu. Dzięki specjalistycznej, nowoczesnej technologii, zastosowanie iPixel pozwala uzyskiwać naprawdę spektakularne efekty w usuwaniu rozmaitych mankamentów estetycznych u klientów obiektów beauty. Najczęściej, podczas zaledwie kilu sesji zabiegowych, możemy całkowicie usunąć:

  • szpecące blizny
  • inne defekty skórne
  • maksymalnie spłycić i wygładzić blizny przerostowe
  • blizny szczególnie głębokie zdecydowanie zmniejszając ich widoczność

Innowacyjność

Innowację w technologii iPixel stanowią dwie niewielkie rolki, umieszczone na końcu modułu głowicy, które umożliwiają równomierną i niezwykle precyzyjną pracę końcówki lasera w obszarze zabiegowym. Działanie iPixel w odróżnieniu do wielu innych laserów, nie polega na tradycyjnej technice skanowania czy stemplowania skóry, ale wykorzystuje technologię, pozwalającą na zintensyfikowanie strefy termicznej oraz ablacji wokół miejsca zabiegowego. Wiązki lasera, głęboko i dokładnie penetrują zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Działanie:

Głowica lasera wykonuje kontrolowane mikro-urazy termalne – w postaci skupiska punktów zwanych pixelami – przy jednoczesnym nienaruszeniu zdrowych komórek wokół obszaru zabiegowego. Dzięki temu, w sposób bezpieczny i naturalny rozpoczyna się proces regeneracji i przebudowy kolagenu oraz elastyny w skórze. Urządzenie pozwala na znacznie szybszą i bardziej dokładną stymulację niż w przypadku tradycyjnych laserów. Porównując iPixel do stacjonarnego sprzętu o plamkach 7×7 lub 9×9 – energia, przypadająca na jeden pixel w przypadku iPixel jest dziesięciokrotnie wyższa!

Wskazania:

  • peeling laserowy
  • redukcja zmarszczek
  • poprawa jędrności skóry
  • wygładzenie skóry
  • usuniecie zmarszczek

Zabieg polecamy szczególnie w resurfacingu, terapii blizn o różnej etiologii (w tym potrądzikowych, pooperacyjnych czy przerostowych), a także zmarszczek, przebarwień lub rozszerzonych porów. Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendujemy zazwyczaj 3 do 5 sesji zabiegowych. Zabieg z użyciem iPixel nie wymaga od specjalnego przygotowania.

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA