MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Laseroterapia HARMONY XL PRO

HARMONY XL PRO

HARMONY XL PRO – LASEROWA TERAPIA ZMIAN NACZYNIOWYCH

Dye-VL to innowacyjny sprzęt wykorzystujący najnowocześniejszą technologię laserową do nieinwazyjnej i niezwykle efektywnej terapii zmian naczyniowych o różnym podłożu. Zabieg pozwala – w sposób bezpieczny dla organizmu – zredukować teleangiektazje czyli rozszerzone naczynka, a także rumień czy zmiany pigmentacyjne skóry, powstałe w wyniku fotostarzenia.

Działanie

Zastosowanie lasera Dye-VL stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób zwłaszcza ze skłonnością do powstawania rumienia, czy też płytko unaczynioną skórą z wyraźnymi „pajączkami”. Dzięki laseroterapii możemy skutecznie usunąć rozszerzone naczynka z wybranego obszaru ciała. Jest ona również polecana w profilaktyce oraz terapii trądziku różowatego, który stanowi powszechny problem estetyczny, z jakim klienci zgłaszają się do gabinetów i klinik kosmetycznych.

Unikalna metoda

Dye-VL posiada opatentowany system rozpoznawania pigmentu w skórze. W przypadku usuwania naczynek, procedura zabiegowa z jego wykorzystaniem polega na absorpcji światła laserowego przez zmienione komórki, które zawierają czerwone krwinki. W efekcie, ulegają one zniszczeniu, a zdrowe komórki w sposób naturalny zajmują ich miejsce. Dzięki tej kontrolowanej odnowie biologicznej – obserwujemy zazwyczaj całkowitą redukcję zmian naczyniowych lub pigmentacyjnych. Laser likwiduje rumień lub rozszerzone naczynka, emitując światło o długości 500-600 nm. Dzięki temu, skóra w obszarze zabiegowym jest minimalnie narażona na ekspozycję światła lasera, co pozwala na uzyskanie znacznie lepszych rezultatów terapii niż w przypadku innych metod, w możliwe najkrótszym czasie.

Komfort

Specjalna końcówka chłodząca, w którą wyposażona jest głowica urządzenia, skutecznie minimalizuje ewentualne nieprzyjemne doznania, zapewniając pacjentowi komfort w czasie zabiegu. Oczekiwane rezultaty osiągamy zazwyczaj po wykonaniu 1 do 6 powtórzeń, w odstępie minimum 3 tygodni. Zabieg nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania.

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA