MENU
Jesteś tutaj: Regulamin

Regulamin

Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej

 1. Gabinet Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej ze stroną internetową www.perfectbody.net.pl; prowadzone jest przez p. Agnieszkę Kretkowską z siedzibą przy ul: Szarych Szeregów 38. NIP 5991165413; REGON 080147465.
 2. Godziny otwarcia Gabinetu Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej od poniedziałku do piątku: 10:00 – 20:00, sobota: 10:00-18:00. W szczególnych przypadkach godziny otwarcia mogą ulec zmianie.
 3. W innych godzinach od poniedziałku do soboty, również w niedzielę istnieje możliwość wykonania usługi, ale tylko po wcześniejszym umówieniu oraz opłaceniu wizyty.
 4. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Gabinet Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej jest nieczynny.
 5. Gabinet oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej. Fachowe porady oraz konsultacje kosmetologiczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów upominkowych, karnetów zabiegowych i wiele innych usług które szczegółowo opisane zostały na stronie internetowej Gabinetu www.perfectbody.net.pl
 6. Zakup usługi w Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Gabinet Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
 7. Za ewentualne konsekwencje zatajenia swojego stanu zdrowia lub istotnych informacji mających wpływ na zdrowie lub jakość usługi Klient nie będzie rościł pretensji oraz sam poniesie konsekwencje.
 8. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, Kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych(DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
 9. Ceny zawarte w Cenniku Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ promocje oraz pakiety zabiegowe układane są indywidualnie dla każdego Klienta.
 10. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
 11. Promocje oraz rabaty w Gabinecie Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej nie łączą się ze sobą.
 12. Za przedmioty pozostawione na terenie obiektu Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej personel nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 13. Za usługi świadczone w Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej płatności można dokonać gotówką.
 14. W przypadku wykupienia Karnetu zabiegowego Klient zobowiązany jest uiścić opłatę przed zarezerwowaniem terminu.
 15. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres podany na naszej stronie: “Kontakt”.
 16. Klienci wykupujący Karnety zabiegowe proszeni są o dobre przemyślenie rezerwowanych terminów i nie odwoływanie ich, ponieważ drugi odwołany termin uważa się za zrealizowany zabieg.
 17. W przypadku, gdy Klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie.
 18. Przedpłaty można dokonać gotówką w siedzibie firmy, najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu.
 19. Jeżeli osoba dysponująca Bonem upominkowym lub Karnetem zabiegowym nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności najpóźniej 1 dzień przed planowanym zabiegiem, personel Gabinetu Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej traktuje to jako usługę zrealizowaną.
 20. Bon upominkowy wypisywany jest dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrany zabieg.
 21. W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia Bonu upominkowego Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji.
  Ważność Bonu upominkowego oraz Karnetu zabiegowego to 3-y miesiące od daty pierwszego wykonanego zabiegu.
 22. Dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim uzgodnieniu z personelem Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej w momencie zakupu.
 23. Po zakończeniu ważności Bony upominkowe lub Karnety zabiegowe będą zamykane i nie będzie możliwa ich realizacja.
 24. Płatność za Bony upominkowe oraz Karnety zabiegowe należy uiścić gotówką przed wykonaniem usługi.
  Bon upominkowy lub Karnet zabiegowy może być zakupiony poprzez zamówienie złożone za pomocą poczty elektronicznej na adres mail: perfect_body@op.pl; wówczas płatność dokonywana jest przy odbiorze w siedzibie Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej.
 25. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione Bony upominkowe lub Karnety zabiegowe.
 26. Dopuszcza się możliwość zamiany zabiegu wykupionego na Bonie upominkowym lub Karnecie zabiegowym na równowartość innych zabiegów oraz mieszczących się w czasie przeznaczonym na wcześniej wykupiony zabieg, oferowanych w cenniku Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej nie podlegających aktualnej promocji. Zamiana taka możliwa jest tylko za zgodą właściciela.
 27. Bon upominkowy lub Karnet zabiegowy ważny jest 2 miesiące od daty zakupu. Istnieje możliwość przedłużenia okresu ważności współmiernie do ilości wykupionych zabiegów i czasu potrzebnego na jego realizację po wcześniej ustalonym terminarzu wizyt.
 28. Zakup Bonu, Karnetu zabiegowego lub usługi stanowi potwierdzenie, że kupujący akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.
 29. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Gabinetu Perfect-Body Centrum Nieinwazyjnej Medycyny Estetycznej zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu.

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA