MENU
Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Pielęgnacja skóry latem

Pielęgnacja skóry latem

Wakacje, słońce, plaża… na to właśnie czekamy cały rok! Jednak lato nie jest najlepszą z pór roku dla naszej skóry – wręcz przeciwnie. Co prawda słońce wpływa na wzrost syntezy witaminy D

Badanie skóry

Badanie skóry

Badanie skóry – ocenia wygląd zewnętrzny naszej skóry, który uwarunkowany jest wieloma czynnikami. Dzięki ocenie stanu zdrowia skóry wykonanej przez kosmetologa, przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu odnośnie naszego zdrowia i naszych nawyków

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

INFUZJA TLENOWA – to nowa metoda dotleniania, odżywiania, nawilżania skóry oraz doczyszczania porów skórnych.

Ultradźwięki

Ultradźwięki

Ultradźwięki – to fale o niskiej częstotliwości, które dostarczają określone substancje aktywne w głąb skóry.

Rewitalizacja okolicy oka

Rewitalizacja okolicy oka

Rewitalizacja okolicy oka – jest to obszar naszej twarzy, na który zwracamy szczególną uwagę ponieważ to w oczach tkwi siła naszej duszy, dlatego zależy nam aby zachować młode spojrzenie na zawsze. 

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa – jest białkiem, składnikiem osocza krwi, bierze udział w procesie krzepnięcia. jest bogata w komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Fibrynę uzyskuje się z krwi Klienta jednak przed zabiegiem powinien on zrobić podstawowe badania morfologiczne w celu ustalenia czy wyniki są w normie oraz musi wypić minimum 5 szklanek wody.

Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy Restylane – to zabieg szyty na miarę, kompleksowo wpływający na poprawę wyglądu, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji. Wskazaniami do zabiegu jest utrata objętości tkanki podskórnej. Skóra wiotka, cienka i odwodniona skóra. Utrata jędrności i napięcia skóry. Widoczne oznaki starzenia się czyli zmarszczki i bruzdy. Utrata owalu twarzy, opadające policzki, powstanie głębokich bruzd nosowo-wargowych, zmarszczki marionetki dające efekt zmęczonego wyglądu.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Stymulatory możemy odróżnić ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania, obszary zabiegowe, techniki iniekcji, rezultaty oraz długość ich utrzymywania się.

estGen – inżynieria tkankowa

estGen – inżynieria tkankowa

Preparaty estGen – wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulacją stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

Piercing

Piercing

Piercing – to zabieg, który ma na celu wyrażenie osobowości, podkreślenie charakteru albo buntu wobec otaczającej rzeczywistości. Oryginalne kolczyki o niebanalnych kształtach mają na celu akcentowanie przekłutych miejsc. Piercing cieszy się popularnością szczególnie wśród ludzi młodych, choć i to już nie stanowi reguły. Do wykonywania piercingu niezbędne będą: wenflon, szczypce do piercingu, inne akcesoria i koczyki do:

Następna strona

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA