MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna

Rewitalizacja okolicy oka

Rewitalizacja okolicy oka

Rewitalizacja okolicy oka – jest to obszar naszej twarzy, na który zwracamy szczególną uwagę ponieważ to w oczach tkwi siła naszej duszy, dlatego zależy nam aby zachować młode spojrzenie na zawsze. 

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa – jest białkiem, składnikiem osocza krwi, bierze udział w procesie krzepnięcia. jest bogata w komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Fibrynę uzyskuje się z krwi Klienta jednak przed zabiegiem powinien on zrobić podstawowe badania morfologiczne w celu ustalenia czy wyniki są w normie oraz musi wypić minimum 5 szklanek wody.

Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy Restylane – to zabieg szyty na miarę, kompleksowo wpływający na poprawę wyglądu, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji. Wskazaniami do zabiegu jest utrata objętości tkanki podskórnej. Skóra wiotka, cienka i odwodniona skóra. Utrata jędrności i napięcia skóry. Widoczne oznaki starzenia się czyli zmarszczki i bruzdy. Utrata owalu twarzy, opadające policzki, powstanie głębokich bruzd nosowo-wargowych, zmarszczki marionetki dające efekt zmęczonego wyglądu.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Stymulatory możemy odróżnić ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania, obszary zabiegowe, techniki iniekcji, rezultaty oraz długość ich utrzymywania się.

estGen – inżynieria tkankowa

estGen – inżynieria tkankowa

Preparaty estGen – wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulacją stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

Piercing

Piercing

Piercing – to zabieg, który ma na celu wyrażenie osobowości, podkreślenie charakteru albo buntu wobec otaczającej rzeczywistości. Oryginalne kolczyki o niebanalnych kształtach mają na celu akcentowanie przekłutych miejsc. Piercing cieszy się popularnością szczególnie wśród ludzi młodych, choć i to już nie stanowi reguły. Do wykonywania piercingu niezbędne będą: wenflon, szczypce do piercingu, inne akcesoria i koczyki do:

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry:

WYPEŁNIACZ HA - wolumetria

WYPEŁNIACZ HA - wolumetria

WYPEŁNIACZ HA – STOSOWANY JEST DO ZABIEGÓW WOLUMETRYCZNYCH KTÓRE PRZYWRACAJĄ NATURALNĄ OBJĘTOŚĆ W TYCH OKOLICACH, W KTÓRYCH NAJINTENSYWNIEJ DOCHODZI DO ZMNIEJSZENIA SIĘ ILOŚCI TKANKI TŁUSZCZOWEJ.

INTRAcel™

INTRAcel™

INTRAcel™ – MONOPOLARNY SYSTEM FRAKCYJNY MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ RF – jest urządzeniem medycznym, który pozwala pracować na parametrach nieosiągalnych dotychczas na innych urządzeniach tego typu.

Strefa męska

Strefa męska

STREFA MĘSKA – nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. W obecnych czasach zdrowa skóra twarzy i ciała, czyste i błyszczące włosy, zadbane dłonie i stopy to norma. Wielu panów walczy z oznakami starzenia się skóry oraz dąży do uzyskania świetnej sylwetki. W naszym  salonie kosmetologii estetycznej, każdy zabieg dobrze jest przemyślany i dobrany pod kątem działania i skuteczności  wobec problemów z jakimi zmagają i zgłaszają się nasi Klienci. Dlatego też każdy zabieg zalecany i przeznaczony dla obu płci. 

Następna strona

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA