MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna

NEAUVIA organic

NEAUVIA organic

Linia Neauvia Organic® oferuje niezwykłe, organiczne produkty wypełniające, które służą do eliminacji ubytków tkankowych pobudzenia i wytworzenia kolagenu oraz poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

Rewitalizacja okolicy oka

Rewitalizacja okolicy oka

Rewitalizacja okolicy oka – jest to obszar naszej twarzy, na który zwracamy szczególną uwagę ponieważ to w oczach tkwi siła naszej duszy, dlatego zależy nam aby zachować młode spojrzenie na zawsze. 

PROFHILO®

PROFHILO®

PROFHILO® -to innowacyjny zabieg do odmładzania skóry, przeciwdziałający zwiotczeniu, starzeniu się i opadaniu owalu,. Dzięki natychmiastowo widocznym oraz długotrwałym efektom zabieg jest niezwykle popularny wśród klientów

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa – jest białkiem, składnikiem osocza krwi, bierze udział w procesie krzepnięcia. jest bogata w komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Fibrynę uzyskuje się z krwi Klienta jednak przed zabiegiem powinien on zrobić podstawowe badania morfologiczne w celu ustalenia czy wyniki są w normie oraz musi wypić minimum 5 szklanek wody.

pbSerum Medical

pbSerum Medical

pbSerum Medical  nowa siła w estetyce wykorzystująca innowacyjną technologię enzymów.

Najnowsza linia produktów oparta na innowacyjnej technologii połączenia dwóch preparatów substancji czynnej wykorzystującej rekombinowane enzymy niezwykle skuteczne w redukcji obrzęków, zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i depozytów tłuszczu. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów.

SUNEKOS

SUNEKOS

SUNEKOS 200 i 1200 – to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej skóry, działający bezpośrednio na macierz i jej elementy. Sunekos to nowy wymiar terapii przeciwstarzeniowej. To niespotykane dotąd wielokierunkowe działanie terapii Sunekos zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie zarówno głębokich jak i powierzchownych warstw, naturalny efekt wolumetryczny, wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Ponadto rozświetla skórę, poprawia teksturę i koloryt oraz przywraca jej utracony blask.

Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy Restylane – to zabieg szyty na miarę, kompleksowo wpływający na poprawę wyglądu, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji. Wskazaniami do zabiegu jest utrata objętości tkanki podskórnej. Skóra wiotka, cienka i odwodniona skóra. Utrata jędrności i napięcia skóry. Widoczne oznaki starzenia się czyli zmarszczki i bruzdy. Utrata owalu twarzy, opadające policzki, powstanie głębokich bruzd nosowo-wargowych, zmarszczki marionetki dające efekt zmęczonego wyglądu.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Stymulatory możemy odróżnić ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania, obszary zabiegowe, techniki iniekcji, rezultaty oraz długość ich utrzymywania się.

Następna strona

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA