MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kwasy medyczne

Kwasy medyczne

Trądzik pospolity

Trądzik pospolity

Trądzik pospolity – jest jedną z najczęściej występujących chorób skóry. Dotyka ludzi w każdym wieku, najczęściej młodzież w okresie dojrzewania

Terapia trądziku różowatego

Terapia trądziku różowatego

Trądzik różowaty – charakteryzują wykwity rumieniowe oraz wykwity grudkowo – krostkowe. Często występujące na podłożu silnego odwodnienia, łojotoku i zaburzeń naczynioworuchowych.

T.C.A TOUCH™

T.C.A TOUCH™

T.C.A TOUCH™ – to rewolucyjny unikalny, nieagresywny, wielofunkcyjny zabieg z intensywną stymulacją i odnową komórkową, doskonałą tolerancją skóry i wysoką skutecznością, umożliwiający kontrolowaną penetrację 30% kwasu trójchlorooctowego.

M.E.L.A ™

M.E.L.A ™

M.E.L.A ™  – jest to silne połączenie składników aktywnych unikalnie wkomponowanych w bazę gliny dzięki czemu penetracja substancji czynnych jest równomierna i niezwykle szybka. Jest to najlepsze rozwiązanie pozbycia się wszelkiego rodzaju przebarwień niezależnie od fototypu skóry.

V.I.T.A.C. – wczesne starzenie się skóry

V.I.T.A.C. – wczesne starzenie się skóry

System pHformula MD™ – stosowany jest w celu uzyskania lepszych efektów zabiegowych. Tuż przed aplikacją czysty kwas L-askorbinowy w postaci proszku rozpuszczany jest w aktywatorze V.I.T.A C bezpośrednio przed zabiegiem

A.G.E. 1,2,3 – starzenie się skóry

A.G.E. 1,2,3 – starzenie się skóry

pHformula MD™  A.G.E 1,2,3 – to intensywny zabieg przeciwwyważeniowy przebudowujący skórę. Natychmiastowy remodeling powoduje działanie napinające i wygładzające skórę, bardzo intensywnie odmładzający i odbudowujący głębokie warstwy skóry. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku.

Chantarelle – problemy skórne

Chantarelle – problemy skórne

KOSMETOLOGIA REGENERACYJNA – BIOSTYMULACJA – TO TREND W KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ, KTÓREJ CELEM JEST URUCHOMIENIE NATURALNYCH PROCESÓW REGENERACYJNYCH SKÓRY W WARUNKACH  SPOWOLNIENIA MECHANIZMÓW ODNOWY SPOWODOWANYCH WIEKIEM I INNYMI CZYNNIKAMI STARZENIA.

Następna strona

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA