MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia

Kosmetologia

Badanie skóry

Badanie skóry

Badanie skóry – ocenia wygląd zewnętrzny naszej skóry, który uwarunkowany jest wieloma czynnikami. Dzięki ocenie stanu zdrowia skóry wykonanej przez kosmetologa, przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu odnośnie naszego zdrowia i naszych nawyków

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

INFUZJA TLENOWA – to nowa metoda dotleniania, odżywiania, nawilżania skóry oraz doczyszczania porów skórnych.

Ultradźwięki

Ultradźwięki

Ultradźwięki – to fale o niskiej częstotliwości, które dostarczają określone substancje aktywne w głąb skóry.

Przekłuwanie uszu dla dzieci

Przekłuwanie uszu dla dzieci

Jeszcze niedawno uszy przekłuwały dzieciom mamy, bądź babcie, jednak nie mając wprawy trudno jest przekłuć uszy idealnie i pod odpowiednim kątem. Trudno jest też zachować sterylność. Zabieg ten zazwyczaj robimy raz na całe życie, dlatego zaleca się skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

JONOFOREZA

JONOFOREZA

JONOFOREZA – jest zabiegiem leczniczym, którego celem jest wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych w postaci cząstek o ładunku elektrycznym czyli jonów. Najczęściej stosowane są roztwory wodne np. preparaty w ampułkach, w których rozpuszczane są substancje czynne zdolne do jonizacji. Używane związki chemiczne ulegają dysocjacji elektrolitycznej czyli są elektrolitami.

TERAPIA TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

TERAPIA TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

Trądzik różowaty – charakteryzują wykwity rumieniowe oraz wykwity grudkowo – krostkowe. Często występujące na podłożu silnego odwodnienia, łojotoku i zaburzeń naczynioworuchowych. Łatwość czerwienienia się skóry pod wpływem bodźców fizycznych i emocjonalnych umiejscowione są wyłącznie na twarzy. Kruchość naczynek jest związana  z ich podwyższoną przepuszczalnością, która powoduje przenikanie do skóry wielu czynników zapalnych.

Następna strona

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA