MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Jadeitowe oczyszczanie wodorowo-kwasowe – Aquametiq hydra prime.

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę, oraz działa nawilżająco. Metoda ta opiera się głownie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Zalety działania

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że nie ma takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego, tak skuteczne staje się oczyszczanie wodorowe Aquametiq hydra prime z zabiegiem infuzji tlenowej Bio Oxy Infusion czy zabiegami marki M’onduniq gdzie występują problemy z bliznami oraz zabiegami, za pomocą, których chcemy skórę odmłodzić, zliftingować lub odżywić.

Wsparcie technologii wodorowej

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M’onduniq. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia preparatów Aquametiq z innymi liniami marki M’onduniq, w tym z kwasami oraz produktami z serii DermiéBOOST. Daje to większe możliwości i wachlarz rozwiązań kosmetycznych specjalistom pracującym na naszych firmowych preparatach. Wyjątkową cechą urządzenia jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

Wskazania do zabiegu:

 • rozszerzone pory i zaskórniki
 • skóra trądzikowa
 • blizny potrądzikowe
 • przebarwienia
 • zmarszczki mimiczne
 • cienie pod oczami
 • problemy skórne
 • niedoskonałości skóry
 • oczyszczenie i odświeżenie skóry
 • zrogowaciały naskórek

Wieloetapowe oczyszczanie wodorowe

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów.

ETAP 1 – Rozświetlający żel fizjologiczny do twarzy z Wit C

Jego innowacyjna formuła została stworzona z Myśla o nawet bardzo wrażliwych skórach , działa kojąco, nawilżająco oraz wygładza skórę.

ETAP 2 – Biomimetyczny peeling z kwasami w liposomach i kompleksem peptydowym

Działa stymulująco, wygładzająco, przeciwzmarszczkowo, zmiękcza naskórek oraz zwiększa elastyczność skóry.

ETAP 3 – OCZYSZCZANIE WODOROWE

Aktywny wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, które są odpowiedzialne za starzenie skóry.

ETAP 4 – INFUZJA TLENOWA

W trakcie zabiegu wprowadzamy substancje aktywne do skóry, odżywiając ją oraz zabezpieczając przed ponownym powstawaniem wolnych rodników.

ETAP 5 – GŁOWICA LEADING IN (technologia mikroprądów)

W tym etapie wprowadzamy jeszcze głębiej aktywne substancje. Głowica zawiera ultra mikro prądy jonowe, które wprowadzają składniki aktywne w firmowych ampułkach DermieBOOST.

ETAP 6 – GŁOWICA ICE CRIO

Tutaj następuje uwalniane jonów i schłodzenie skóry, dodatkowo głowica wzbogacona jest o niebieskie światło mające właściwości przeciwbakteryjne.

ETAP 7 – OSTATNI ETAP GŁOWICA THERMAL JADEIT ENERGY CONDUCTION

Jest to najważniejsza głowica w urządzeniu, zawiera naturalny jadeit , energia w jednej chwili dociera do skóry przez naskórek tworząc nowe kombinaty kolagenowe.

Aquametiq Hydra Prime – innowacyjne urządzenie do oczyszczania wodorowego z wykorzystaniem jadeitu oraz firmowych koncentratów M’onduniq. to wieloetapowa metoda oczyszczania i odmładzania skóry z wykorzystaniem dobroczynnego pierwiastka wodoru oraz w różnych stężeniach 2% kwas kojowy, 10% kwas fitowy i hialuronowy, 40% kwas migdałowy, laktobionowy i glukonolakton. Działanie aktywnego wodoru pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Technologia Aquametiq Hydra Prime umożliwia spersonalizowane terapie dzięki zastosowaniu specjalistycznych preparatów kwasowych dobranych indywidualnie do potrzeb skóry Klienta. Koncentraty zabiegowe marki M’onduniq, produkty z serii DermieBOOST dają niesamowite możliwości i wachlarz rozwiązań na różne typy skóry. Dodatkową zaletą zabiegu jest zastosowania głowic z mikroprądami jonowymi, które wprowadzają składniki aktywne zawarte w koktajlach zabiegowych do głębokich warstw skóry. Ogromną zaletą zabiegu jest też zastosowanie głowicy zawierającej naturalny jadeit – kamień, który od tysięcy lat jest uznawany za minerał leczniczy. Jadeit wspomaga działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe, poprawia krążenie, redukuje cienie i worki pod oczami.

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra zyskuje blask, zdrowy koloryt, jest dotleniona, nawilżona i odżywiona. Zabieg umożliwia usunięcie zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum. Długotrwałym efektem jest zwiększenie napięcia i elastyczności skóry oraz wzrost jej gęstości.

Zabieg oczyszczania wodorowego jest bezinwazyjny, bezbolesny. Nie wymaga żadnego przygotowania, brak okresu rekonwalescencji.

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn, nastolatków, dla osób, których twarz eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ropne zapalenia skóry
 • wirusowe zakażenia skóry np. aktywna opryszczka
 • trądzik w fazie aktywnej
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca

Częstotliwość zabiegów:

Terapia obejmuje przeważnie serię 3-4 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie i zależy od rodzaju problemu oraz typu skóry. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie oczyszczania wodorowego min raz na 2-3 miesiące. Zabieg można również wykonać jednorazowo dla poprawy wyglądu i kondycji skóry.

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA