MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia estetyczna Skinboosters Restylane

Skinboosters Restylane

Skinboosters Vital i Vital light –biostymulacja, czyli ekspresowa poprawa wyglądu i kondycji skóry.

Skóra pozbawiona elastyczności, gęstości i odpowiedniego nawilżenia wygląda na zmęczoną i znacznie starszą niż wskazuje na taki stan metryka. Czynnikami wpływającymi na kondycje skóry są predyspozycje genetyczne, promieniowanie UV, stres, dym papierosowy, zanieczyszczenia powietrza, zmienne temperatury czy zła pielęgnacja domowa.

Do rewitalizacji skóry wykorzystuje się stabilizowany kwas hialuronowy w postaci preparatów Restylane Vital i Restylane Vital Light. Działają one jak bufor wodny i pozwalają zachować odpowiednie nawilżenie oraz elastyczność skóry nawet w czasie upałów, kąpieli słonecznych lub przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach.
Restylane Skinboosters naturalnie i delikatnie wygładzają skórę, sprawiając, że cera jest pełna blasku i witalności. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy, poza nawilżeniem, stymuluje komórki do produkcji własnego kolagenu. Zagęszcza, uelastycznia i nawilża skórę w ekspresowym tempie.

Wysoką skuteczność Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. Zabieg polecany jest osobom w różnym wieku, aby przeciwdziałać procesom starzenia, przywrócić odpowiednie nawilżenie skóry, doskonale zregenerować, zagęścić i ujędrnić również skórę dojrzałą. Restylane Skinboosters mogą być stosowane na skórę twarzy, ale również na szyję, dekolt, dłonie, blizny, rozstępy lub inne okolice ciała.
Do osiągnięcia optymalnych efektów zalecane są 3 zabiegi w odstępach, co 3-4 tygodnie. Efekty zabiegu są stopniowe, ale trwałe. Rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Cykl zabiegów można powtórzyć po sześciu miesiącach.

Wskazania

• Wrażliwa okolica wokół oczu
• Utrata elastyczności i nawilżenia skóry twarzy
• Rewitalizacja szyi, dekoltu i dłoni
• Regeneracja delikatnej okolicy ust
• Redukcja zmarszczek
• Zagęszczenie skóry
• Poprawa elastyczności
• Rozstępy
• Blizny zanikowe, po ospie, po trądziku

Przeciwwskazania

• Ciąża i karmienie piersią
• Choroby o podłożu autoimmunologicznym
• Skłonność do bliznowców
• Stany zapalne skóry, np. aktywna opryszczka
• Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Zabieg polega na wstrzyknięciu do skóry ustabilizowanego kwasu hialuronowego (Restylane Vital, Restylane Vital Light) we wszystkich obszarach twarzy i ciała, gdzie wymagane jest uzupełnienie nawilżenia i wzmocnienie skóry. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt konieczne jest wykonanie serii 3 zabiegów, co 3-4 tygodnie.
Niemniej jednak, już po pierwszym zabiegu skóra staje się gładsza, lepiej napięta i odzyskuje nawilżenie. W pierwszych dniach po zabiegu Klient może odczuwać niewielki obrzęk, związany z intensywną absorpcją wody przez kwas hialuronowy.
Po zabiegu skóra nie tylko jest lepiej nawilżona, ale stopniowo następuje stymulacja produkcji kolagenu, dlatego po kilku tygodniach uzyskuje się efekt wypełnienia, zagęszczenia i ujędrnienia skóry. Przy zabiegach z wykorzystaniem Restylane Vital/Restylane Vital Light uzyskuję się naturalny efekt odmłodzenia.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu niewskazana jest ekspozycja na słońce bez filtrów mineralnych spf 50+ oraz korzystanie z sauny czy solarium przez minimum dwa tygodnie. W przypadku pojawienia się siniaków, można zastosować preparaty przyspieszające ich ustąpienie, np. Auriderm, Lioton 1000

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA