MENU
Jesteś tutaj: Zabiegi Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa – jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów anty-age pobudzającym skórę do samoodnowy, przebudowy, większej absorpcji składników aktywnych i zwiększenia napięcia powierzchniowego naskórka. 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna – nie jest metodą odchudzania, lecz jednym z elementów modelowania. Lipolizę stosuje się w celu redukcji zlokalizowanych skupisk tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała poprzez dotkankowe iniekcje związków chemicznych, które powodują niszczenie adipocytów. Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bardzo dobrym sposobem walki z podwójnym podbródkiem, zbędnymi boczkami, czy cellulitem. 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa pozwala uzyskać bardzo naturalne a jednocześnie długotrwale widoczne i odczuwalne efekty. Jeden zabieg pozwala zauważyć, że skóra staje się bardziej napięta oraz nawilżona. Mezoterapia to zabieg powtarzalny, gdzie po serii zabiegów skóra nabiera blasku, staje się jędrniejsza, gęściejsza, gładsza czyli pozbawiona zmarszczek ponieważ poprawia się jej elastyczność i struktura. 

Profilaktyka starzenia się skóry

Profilaktyka starzenia się skóry

Skóra, według koncepcji dermoendokrynologicznej jest narządem wydzielania wewnętrznego. Hormony mogą być w skórze metabolizowane, aktywowane, neutralizowane, a także wydzielane. W okresie menopauzy gwałtowny spadek stężenia hormonów kobiecych czyli estrogenów i progesteronu, wiąże się z zauważalnym pogorszeniem stanu skóry i nasileniem cech starzenia się.

JALUPRO®

JALUPRO®

JALUPRO® – zapewnia skórze dogłębne nawilżenie, co zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie, jędrność i elastyczność, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu.

PIĘKNO

NIE POTRZEBUJE SKALPELA